nike helsinki michael kors laukut michael kors lompakko ralph lauren helsinki nike suomi new balance suomi polo ralph lauren outlet ray ban suomi ray ban aurinkolasit uggs sko nike sko polo ralph lauren dame oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg parajumpers salgwoolrich canada belstaff motorcycle jackets moncler vancouver barbour jacket duvetica canada uggs canada peuterey jacket woolrich parka timberlands canada parajumpers gobi timberland boots women duvetica outlet parajumpers outlet moncler canada timberland boots timberland canada ugg canada parajumpers canada barbour canada woolrich clothing canada goose vest canada goose vest sale moncler jackets ugg winter boots belstaff canada peuterey canada

Tüketici Onayları
Müşteri Anketleri
Tıbbi Onaylar


Tüketici Onayları

Bir ürünün yapabileceği en iyi reklam müşteriyi memnun etmektir.
TEMPUR’ un yatak ve yastığı sadece istisnai uyku konforu değil aynı zamanda ciddi vücut ağrılarını da rahatlatır. Memnun müşterilerden alınan mektupların büyük kısmı; istikrarlı olarak TEMPUR’ un uyku kalitesi ve ortopedik problemler üstündeki etkisini teyit etmektedir.

TEMPUR’ un uykuyu nasıl geliştirdiğini okuyun
Aşağıdaki onaylardan kendinizinkine benzer uyku durumları bulabildiğiniz gibi TEMPUR yatağı ve yastığına geçişle ne gibi gelişmeler elde edildiğini anlayabilirsiniz.

TEMPUR Yatağını 07/01/2005 tarihinden itibaren kullanmaya başladık. Hem benim hem eşimin (şiddetli) bel fıtığı sorunu vardı. Bir ay gibi kısa bir sürede bu problemimiz büyük ölçüde çözüldü. TEMPUR ile sağlıklı günlerimiz başladı. TEMPUR' a çok teşekkürler. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.
Referans no 002/TR

Efendim, New York'taki doktorlar tarafından, çekilen x-ray ve MR neticesi Spinal Stenosis (Omurilik daralması) teşhisi konan bel-sırt ağrılarım dolayısı ile size müracaat etmiştim. 2 Aralık '04 tarihinden beri, bir haftadır TEMPUR yatak ve yastığını denemekteyim. Her gecen gün agrılar biraz daha azalmakta idi. Bu sabah ise tamamen ağrısız uyandım. Yatak ve yastiginizdan cok memnunum. Subat ayında New York'a döndüğümde yine bir TEMPUR PEDİC yatağı ve yastığı alacağım. Yataklarınızı tavsiye eden isimler: Direct olarak - Peggy Epstein, New York City, Bir arkadası vasıtasıyla - Hıncal ULUÇ. Ben de arkadaşlarıma tavsiye etmeye başladım. Teşekkürler ve saygılar.
Referans no 001 /TR

“ Kocam ve ben, bizim yeni TEMPUR şiltesinde ilk gecemizi geçirdik ve ikimizde olağan üstü gece uykumuzdan dolayı heyecanlandık. Andy uyandığında boynunun ağrımadığını ve olağan ağrılarının ve sertliklerinin olmadığını söyledi.
Ben, şiltenin içine gömülme hissini çok beğendim; zira onu özel bir kalıp gibi algıladım. Çok derin bir uyku uyudum ve dinlenmiş olarak uyandım. Buda mükemmeldi”.
Referans no 001 /V.K

“ Ben 10 yıl önce bende aşırı derecede boyun ağrılarına yol açan bir araba kazası geçirdim. O günden bugüne gerçek bir gece uykusu uyuyamadım. Bu ürün hakkında gerçek olarak fazla bir şey söyleyemem. Onun övgülerini dinleyenlere söylüyorum.
Boynum artık ağrımıyor. Gerçekten AĞRIMIYOR. Benim TMJ ve migren ağrılarımda iyi geldi. Size ve ürününüz için Allah’a teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun!”
Ref no. 001/J.J

“ Şimdiye kadar yapmış olduğum en iyi yatırım, TEMPUR şiltesi satın almaktır. Birkaç gün içinde, bütün sırt ağrılarım geçti. şiltemi çok seviyorum ve ondan vazgeçemem. İlk defa, şiltem olmadan tatile gitmekten korkuyorum”.
Ref.no. 001/P.E

“ Altı aydır ilk defa bir çok baskı noktasının neden olduğu ağrılar olmadan uyudum. İlk gece TEMPUR şiltesinde uyuduğumda, yedi saat sonra aynı pozisyonda uyandım.”
Ref.no. 0044002

“ Kopmuş disklerden dolayı ameliyat olamama rağmen hala kayık disklerden muzdaripim. Her iki kalçamdaki ciddi ağrıdan dolayı iyi bir gece uykusunu unutmuştum. Sırtım kesinlikle dokunulmaması gereken bir bölgedir. Birkaç haftalık aralıkla iki tane iyi kalitede şilte satın aldım ve hala ciddi ağrılarım ve uykusuzluğum devam ediyor. Gerçekten uykuya gitmekten korkuyorum.
Sonradan TEMPUR geldi! İlk gece uykusu anlık rahatlamaydı. O gerçekten mucize bir şilte”.
Ref no. 0044003

“Bizim TEMPUR yastıklarımızda hiç kötü gece uykusu geçirmedik. Uzak arayla yapmış olduğumuz en iyi yatırımdır. Boyun ağrısı, omuz tutulması, baş ağrısı ve düşük kaliteli diğer yastıklarla ilgili problemler yok oldu”.
Ref.no. 0044001

“ Ben vücudun yatak kalıplama konseptine karşı o kadar bağlıyım ki; onun bir çok insanı yaşlandıkça muzdarip olduğu ağrıları gerçekten ÖNLEMESİ karşısında şaşırmam. Bu ürünü ağrılardan şikayetçi olan her kesin almasını arzu ederdim! TEMPUR sahibi olan herkese karşı daha iyi hisler beslerdim”.
Ref.no. 001 CH

“ Son beş yıl içinde uyku esnasında boynumun rahat etmesi için bir çok farklı yastık satın aldım. Kendim için standart TEMPUR yastığnı satın aldım.... Senelerden beri ilk defa ani rahatlama ve alışagelmiş kontrole kavuştum! Memnun muyum? Bunun üstüne iddiaya girebilirsiniz. Ben ve kocam sıkça seyahat ederiz ve şimdi ben seyahate uygun ebatta bir yastık aldım. Onsuz evi terk etmeyeceğim! Bu notu düşmek zorundaydım. Daha önce böyle yapmamıştım, fakat şu anda “ çok mutlu bir tüketiciyim”. Bol istirahatli teşekkürler”.
Ref.no. 001 SB

“ Sırt ve boyun ağrıları ve omurga problemleri olan bir çok hastayı gören bir beyin cerrahi olarak, İsveç yapımı olan TEMPUR şiltesini keşfetmekten dolayı çok memnunum. Kendi bireysel tecrübemden bu olağan üstü şiltenin konfor, dinlendirici uyku sağlama ve ağrı giderme hususlarını geliştiren bir çok önemli özelliğini öğrendim. Bu en son bahsettiğim kalite olan ağrı giderme; geçen sene bir araba kazası sonunda muzdarip olduğum omuz ve kalça kırılması sonunda hastaneden eve geldiğimde önemli bir etken oldu. TEMPUR şiltesi konfor ve destek bakımından evdeki ve hastanede kullanmış olduğum köpüklü şiltelere nazaran mukayese edildiğinde açıkça üstündü. TEMPUR İsveç şiltesi gibi coşkulu bir şekilde kefil olabileceğim başka bir şilte markası düşünemiyorum.
Ref.no. 001 RWH

“ Bir operatör olarak, ben eve sıkça birkaç saatlik istirahat ten sonra veya 24 saatten fazla uyku uyumadan gelirim. Ben ve karım, King size TEMPUR yatağımızı şimdiye kadar sahip olduğumuz en konforlu yatak olarak görmekteyiz. Ben TEMPUR üstünde geçirdiğim birkaç saatin diğer başka bir yataktaki uzun saatlere eşit olduğunu düşünmekteyim. Biz bütün yaylı yatakları ve hatta fantezi su yataklarını denedik. Hiç biri istediğimiz performansa yaklaşamadı. Ben TEMPUR yatağımda ağırı derecede dinlendirici uyku uyurum ve hiçbir zaman ağrı ve sızı olmadan uyanırım. Sizin yatağınızı 3 aylık denemeye tabi tutmama gerek yoktu ben ona ilk gece bağlanmıştım. Size çok teşekkür ederim!
Ref no. 001 IEP

“ Bana son zamanlarda çok iyi tanınmakta olan “ ofis sendromu” teşhisi konulmuştu. Boyun ağrısı; telefonlara uzanmaktan, bagaj taşımaktan ve bunun ötesinde uçak koltuklarından dolayı sıkça ızdırap veren boyun ağrısı! Bu çıkmazın etkilerini önlemek amacıyla kendime masör tutma durumuna geldim. Sonrasını tahmin edin? Sizin ürününüz olan TEMPUR yastığını satın aldım ve ondan sonrası çok keyifli oldu! Mükemmel bir ürün ve bir çok ürünün aksine görevini yapýyor! Verilmiþ olan sözün tutulmasını görmek çok güzel. İyi yapılmış olan bir iş için tebrikler”.
Ref no. 001 MM

“ Ben TEMPUR şiltemi seviyorum. Karom bana Noel hediyesi olarak TEMPUR şiltesi almak istediğini söylediğinde, onun kötü bir fikir olduğunu sanmıştım. Benim şiltem mükemmeldi ve oldukça yeniydi ve başka bir şilte benim için oldukça savurganlık gibi geldi. Ben 80 yaşımdayım ve sağlığım oldukça iyi. Benim yaşımda herkesin sabahları boynu tutulmuş olarak uyandığını zannediyordum. şimdi,iyi bir gece uykusundan sonra boyun tutulması olmadan taptaze uyanmak ve yataktan dışarı atlamaya hazır olmak veya yatakta yuvarlanmak benim harika TEMPUR yatağım için daha fazla keyif verici unsurlar.
Ref.no. 001 BS

“ Yastığınızı dükkanda birkaç ay boyunca süzdükten sonra, sonunda pes ettim ve bir tane kendime ve 4 tanede ailemin diğer üyelerine satın aldım. İlk bir iki gece rahat edemedim ve onu geri iade edeceğimi düşündüm. Boynumun doğru bir şekilde hizaya geldiğini sonradan fark ettim ve üçüncü geceden sonra yastığım ve ben ayrılmaz bir bütün teşkil etmeye başladık. Gerçekten çok konforlu ve beş veya daha fazla aylık bir süreç içinde( baştaki iki gece haricinde) boynun bir kere bile acımadı.... Bu büyük ürün için teşekkürler !”.
ref no. 001 CV

“ TEMPUR’ u yaklaşık sekiz aydır kullanmaktayız. Her gün ondan bahsetmekteyiz. Yatağa gitmek için sabırsızlanıyoruz. şilteyi aldığımızdan beri karımın sırtı onu rahatsız etmedi ve ben geceleri sıkça beni uyandıran baskı noktası algılamadım. Geçmiştekinden çok daha iyi uyumaktayız. Bir çok arkadaşımıza Tempur- Pedic’ ten bahsettik ve onların hepsi bizim şilteyi bu kadar çılgınca düşkün olmamızdan dolayı aklımızı kaçırdığımızı düşündüler. Büyük ürün için teşekkürler. Uyku adetlerimizde çok farklılık yaptı”.
Ref no. 001 JWE

“ Seattle’daki kızımı ziyaret ederken, TEMPUR yastığında yattım. Ondan çok etkilendim ve kızım bana kendime sipariş yapmam için gerekli bilgiyi verdi. Normal yastıklar ve ayrıca bir seyahat yastığı sipariş ettim. Onsuz başka bir yere asla gitmem. Bunun yapmış olduğum en iyi alış veriş olduğunu söylemek isterim. Boyun ağrısından dolayı yılda 1-2 kere fizik tedavisine gitmekteydim. Yastıklarımı yaklaşık olarak bir yıl önce satın aldım ve hiçbir doktora gitmedim!!! Böylece, yastıklar ilk iki ayda kendi masraflarını çıkartmış oldular. Böyle üstün bir ürün yapmanızdan dolayı teşekkür ederim.
Ref no. 001 LA

“ Mükemmel ürününüzden dolayı size teşekkür etmek isterim. Son on beş yıl içinde sahip olduğum şilteler içinde, TEMPUR’ u bunların içinde en konforlusu olarak tavsiye edebilirim. şilteyle uykum dikkate değer bir şekilde gelişti ve uzun senelerden beri çekmekte olduğum ağrılar kayboldu. Size gene teşekkür ederim”.
Ref.no. 001 TC

“ 67 yaşımdayım ve son 10 yıl içinde toplam iki tane bütün kalça yenilemesi geçirdim. Tempur- Pedic şiltesinin bana akşamları nasıl yardım ettiğini anlatmam mümkün değil. Daha iyi uyku uymaktayım ve hemen hemen hiçbir boyun tutulmasına maruz kalmıyorum. Kendim gibi herkese onu tavsiye ederim “.
Ref.no. 001 BD

“ Çok tenis ve golf oynarım. İki yıl önce sağ taraftaki siyatik sinirimi zedeledim. TEMPUR şiltesini duyduktan sonra bir tane satın aldım. Basitçe çok mükemmel! Reklamlarında söz verdikleri gibi, ağrısız bir şekilde tamamen konforlu bir şekilde uyumaktayım. Sadece onu iki sene önce duymuş olmayı arzu ederdim”.
Ref.no. 001 CB

“ şiltenin yeni sahibi olarak onu % 100 olarak; iyileştirme, uyuma ve konfor kalitesinden dolayı satın aldım. Tam anlamı ile insanları onu denemeleri için odama sürüklüyorum.
Ref no. 001 JC

“ 89 yılında beni boyun ağrısı içinde bırakan araba kazasından sonra, iyi bir gece
İstirahatini özlemiştim. şimdi artık baş, boyun ve omuz ağrısız olarak uyanıyorum. TEMPUR şiltesi çok mükemmel”.
Ref .no. 001 BL

“ 7 sene önce araba kazası geçirmiş olan emekli bir hemşireyim. 1987 yılında tam olarak sırtımda iki kere sinir düğümlenmesi oldu ve aynı yıl iki kere sırt ameliyatı geçirdim. Sırtımda devamlı olarak ağrı vardı; sağ ayağımın çökmesi ve düşme tehlikesi içindeydim; ve bunun yanında sağ ayağım ve bacağımdaki siyatik sinirini ağrısı ve sızısı beni neredeyse çılgına çevirmişti. Hiç kimse bu tip ağrıyı çekmeden onun nasıl bir ağrı olduğunu bilemez. Tempur- Pedic şiltemi ve yastığımı aldıktan son, yedi yıl içinde ameliyattan sonra ilk defa ağrısız olarak uyudum.”.
ref.no. 001 PAD

“ şilte için bekleme sürem çok kısaydı. Heyecanlı ve şüpheli olarak onu denemeyi düşündük. O kadar rahat ettik ki bu şekilde olduğuna karar verdik. Saat 7 civarında uykuya yattık ve akşam yemeğini ve bütün favorimiz olan TV programlarını atlayarak bütün gece uyuduk. Sabahleyin saate ihtiyaç kalmadan uyandık. Bu tabi ki bizim için bir ilkti. Daha da garibi taptaze bir şekilde ve güler yüzle uyandım. Bu gülüş tarzı genel olarak iki fincan kahve içmeden önce olmazdı.
Ref. no. 001 ACLW

“ Biz TEMPUR şiltesini son zamanlarda satın aldık. Sizin onun reklamınızı yaptığınız gibi pazardaki en iyi şilte. Karım senelerden beri tıbbi boyunluk takmaktadır. Yastık şilteyle beraber geldiğinde onu denedi. şimdi, seyahat ettiğimizde sadece bu yastık için ekstra bir valiz taşıyoruz! Bize anormal derecede faydası oldu !”.
Ref.no. 001 JDF

“ Bugün ve yüksek kaliteli ve pazarlamalı yıllarda; kendi söylediğini tam olarak yapan bir firma bulmak gerçek bir keyif! Tempur- Pedic şilteniz, bizim ondan ümit ettiğimiz ve onun fazlasını vermekte. Sırt ağrılarım evden uzakta olduğumuz zamanlar haricinde benim için artık geçmişte kaldı!.
Ref.no. 001 SJ

“ Karım ve ben artık birlikte yaşamayı öğrenmiş olduğumuz kalça ve omuz probleminden muzdaripiz. Omuz ve kalça problemlerim benim, onlara baskı yapmamam için ortopedik koltukta yaslanarak uyumama neden oldu. Karım sabahları uyandığında sırtı tutulmuş olarak kalmakta ve gazeteyi yerden almak için eğilememektedir. TEMPUR’ da uyuduktan sonra, biz artık diğer tip şilteleri kullanamayız. Diane sabahları tutulma olmadan uyanmakta ve benim omuz ve kalça ağrılarım aşağı yukarı kayboldular. Biz şimdi seyahate gittiğimizde yastığımızı beraberimizde alamayacağımız için ne yapacağımızı düşünüyoruz”.
Ref .no. 011 OG

“ Ben TEMPUR şiltesini çok rahat buldum ve kesin olarak daha iyi uyudum. İlave olarak, sırtımı daha iyi hissederken yana yattığım zaman omuzlarımın daha fazla ağrımadığının farkına vardım. Ondan ayrılamayacağım “.
Ref. no. 044 ML

“ Büyük bir şekerleme üstünde uyumak gibi garip bir duygu; fakat bir kişi ona alışınca ondan sonra hayatının en iyi uykusunu uyuyabilir! Pahalı fakat sırt ağrısız bir fiyat !.
Ref. no. 0044 HL

“ Bu benim üstünde uyumuş olduğum en konforlu şilte olup verilen paranın her kuruşunu hak etmektedir. Onun ilk kullandığım zaman gerginliğimin kaybolduğunu ve sonra kayma hissi ve dinlenme duydum. Uykum çok gelişti. Tek sıkıntım uzaklaşmak istememem !”.
ref. no. 0044 BG

“ TEMPUR şiltesinden çok memnunum ve sadece onu daha önce bilmeyi isterdim. Sırt ağrılarım çok daha iyileşti ve daha önce olmadığı kadar rahat uyku uyudum.”.
Ref no. 0044 WU

“ Sizin söylemiş olduğunuz gibi ona alışmak bir iki gün sürdü, ama şimdi uyandığımda ağrım yok. Bu şilteyi yıllar önce öğrenmiş olmayı isterdim. Ben kesinlikle TEMPUR şiltesini tavsiye ederim.”
Ref no. 0044 EP

“ Son zamanlarda ortopedik şiltemi (uzun senelerden beri kullanmakta olduğum) omurgamın eğik ve pürtüklü hale gelmesinden dolayı çok sert bulmamdan sonra, şimdi TEMPUR’ un şiltesinin keyfini sürmekten çok memnuniyet duymaktayım. Her gece vücudum rahatça içeri yerleşmekte ve şilte benim ihtiyaçlarıma göre ağrıma, rahatsızlığıma halihazırda sert olmasına rağmen adapte olmaktadır. Çok rahat olduğumdan dolayı ilave bir prim olarak gece esnasında bir çok kez uyanmama gerek kalmamaktadır.”
Ref.no. 0044 HP

“ Ciddi sırt ağrılarından dolayı senelerden beri sert şiltede yatmaktaydım. Fakat son iki haftadır sizin TEMPUR şiltenizde uyuduktan sonra sabahları ağrısız olarak uyanmaktayım. Onun hakkında yüksek sesle konuşamam.”
Ref no. 0044 HT

“Acıyan omzum artı sırt ağrımdan dolayı, her saat uykumun kesintiye uğramasından dolayı aklımı neredeyse kaçırmak üzereyken; sizin şilteniz en az beş saatlik kesintisiz uykuyla hayatı bana mümkün kıldı. Osteapat tavsiyesinden sonra ilave olarak ücretsiz olarak geri iade etmeli bir aylık deneme süresi ibrenin yönünü değiştirdi. Teşekkür ederim.”
Ref. no. 0044 JN

“ Çok konforlu- Ondan kalkmak istemiyorum!”.
Ref. no. 0044 WN

 

hollister outlet belstaff italia ugg saldi nike air max bianche louis vuitton scarpe louboutin outlet belstaff milano scarpe jordan canada goose italia air jordan italia scarpe air jordan borse michael kors air max bianche outlet woolrich christian louboutin outlet woolrich italia ugg outlet louis vuitton occhiali canada goose outlet occhiali louis vuitton woolrich outlet scarpe louis vuitton michael kors borse

AnaİletişimBroşür

new balance skor polo skjorta michael kors rea air max tavas nike air max thea air jordan skor nike free 5.0 dam louis vuitton neverfull mm nike air max 90 dam adidas ultra boost parajumpers jacka louboutin sverige polo ralph lauren rea uggs rea nike roshe nm flyknit new balance rea jordan skor adidas sneakers canada goose jacka herr adidas skor nike air max tavas parajumpers jacka dam adidas ultra boost dam woolrich jacka herr nike roshe flyknit

canada goose deutschland moncler outlet christian louboutin outlet christian louboutin deutschland abercrombie sale polo ralph lauren sale ralph lauren sale