nike helsinki michael kors laukut michael kors lompakko ralph lauren helsinki nike suomi new balance suomi polo ralph lauren outlet ray ban suomi ray ban aurinkolasit uggs sko nike sko polo ralph lauren dame oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg parajumpers salgwoolrich canada belstaff motorcycle jackets moncler vancouver barbour jacket duvetica canada uggs canada peuterey jacket woolrich parka timberlands canada parajumpers gobi timberland boots women duvetica outlet parajumpers outlet moncler canada timberland boots timberland canada ugg canada parajumpers canada barbour canada woolrich clothing canada goose vest canada goose vest sale moncler jackets ugg winter boots belstaff canada peuterey canada

TEMPUR-MED Avantajı
TEMPUR-MED Ürünleri
Klinik Araştırma RaporlarıGENİŞ KAPSAMLI CİLT VE YARALANMA YÖNETİM ÇÖZÜMLERİ
Konuya tam olarak atfetmek mümkün olmasa da bir düşünür “Aptallığın bir göstergesi de sürekli aynı şeyleri yaprak farklı sonuçlar elde etmeyi beklemektir.” demiştir.

Bu doğru olabilirde olmayabilirde ancak, bize göre iyi yöneticiler geleneksel cilt ve yaralanma bakım programlarına devam ettiklerinde bunun maliyet yönetimine yardımcı olmayacağını veya PPS ve yüzlerce milyon dolarlık mahkeme tazminatları karşısında risklerde hiçbir azalmaya neden olmadığını anlamış olmalıdırlar.

TEMPUR-Medikal sizden farklı bir yaklaşımı değerlendirmenizi rica etmektedir.

DİĞERLERİNE HİÇ BENZEMEYEN BİR MALZEME

Orjinal olarak NASA tarafından geliştirilen ve İsveçli bilim adamları tarafından mükemmelleştirilen TEMPUR’ un tempur malzemesi, yüksek yoğunluklu, akışkan benzeri visko-elastik, açık hücreli nefes alan bir malzemedir. Pazardaki diğer basınç yönetim malzemelerinin hiç birine benzemez.

Sağlık bakım yataklarında kullanılan en yaygın malzeme oldukça esnek olan (HR) köpüktür. Yük uygulandığında HR köpük sıkışır. Bazı noktalarda, sıkışmaya karşı direnç uygulanan yükün ağırlık/gücünü aşar ve köpük “geri itmeye” başlar. Bu direnç her yerde etek formlu olmadığı için (vücutta eğimler ve açılar vardır) basınç dengesizliği oluşur.

Çok kalın bir akışkan gibi hareket eden Tempur malzemesi klasik anlamda sıkıştırma yapmaz, yükü yerleştirmek için yer değiştirir. Diğer akışkan veya akışkan-benzeri malzemeler gibi, TEMPUR ısı ve basınca karşı reaksiyon verir, çok yumuşak bir hal alır ve malzeme sıcaklığı vücut ısısına yaklaştığında normal ısıya göre daha hızlı akar. Visko-elastik sertliğin sonucu olarak Tempur malzemesi vücudun şeklini alır. Vücut ağırlığı vücut temas hattı boyunca çok etkin bir şekilde dağıtılır. Brüt basınç terapik seviyeye düşer. Vücudun farklı noktalarında temas sathı basınçlarında önemli farklılıklar olsa da basınç, minimum basınç dengesizliği olacak şekilde eşit dağıtılır.

Basınç dengesizlikleri bazı basınç harita sistemleri kullanılarak ölçülebilen yüksek basınç eğimlerine neden olur. Bu eğimler “baraj” gibi hareket ederek kan akışını ve doku perfüzyonunu engeller. Eğim ne kadar yüksek ise zaman içinde doku hasarı olma ihtimali o denli yüksektir.

BASINCI YÖNET…MALİYETİ YÖNET... RİSKİ YÖNET !

TEMPUR-Medikal’in basınç yönetim ürünleri tipik köpüklü yatak ve minderler ile kıyaslandığında çok az bir artı maliyetle terapik seviyede basınç azaltımı sağlar. Bu tür maliyet verimlilikleri sağlık bakımı sunanların bugün karşılaştığı zorlukların üstesinden gelmeleri için çok önemlidir.

Bir çok sağlık bakım sunucusu hizmetleri için sabit ücret almaktadırlar. Tipik olarak giriş ücreti. Kabul edildikten sonra hasta kötüleşirse, daha fazla bakım masraflarını işletmeci karşılamak zorunda kalmaktadır. Ek bakımın bir kişi için maliyeti bir çok kişi için sağlanan önleyici işlemlerin maliyetlerini aşmaktadır. Basınç ülserleri çok maliyetlidir. Tedavi uzayabilir ve açık yaralar müşterinizi başka yaralanmalara maruz bırakabilir hatta daha maliyetli komplikasyonlar gerçekleşebilir.

Önlemler konusunda artılar olsada nakite bağımlı çalışan işletmelerin potansiyel sorunlara gerçek dolarları harcamaları oldukça zordur. Nakit akışın sıkı olduğu yerlerde satın alma kararları değerden çok maliyet tabanlı verilebilir. Eğer bu durumla karşılaşıyorsanız, analizlerinize ek bir katkıda bulunmak için birkaç dakikanızı rica ediyoruz. TEMPUR-MED ürünleri sadece önlem konularında etkili değil aynı zamanda yasal terapik araçlardır. Terapik yüzey kiralama yerine TEMPUR kullanılarak gerçek tasarruflar sağlanabilir. Bu saçma bir iddia değildir. Müşterilerimiz sürekli, bir yıl içinde yatırımlarının kendini karşıladığını ve bir sonraki yıl için operasyon masraflarının ciddi oranda düştüğünü bildirmektedirler.

TEMPUR-MED yatağını kullananmanın evrensel bir yaralanma önleme programının vaka sayısını azaltmaktan daha fazla getirisi vardır, bakım işlemlerini standartlaştırır. Tedavi yüzeyleri mevcudiyete göre veya rast gele dağıtılmaz. Düşme nedeni ile çatlaklar görülmez. Bu şekilde hastalara basınç yönetimi sunmamanın imkanı kalmamaktadır.

Dava açma meraklısı toplumumuzda hastaların basınç ülserlerine maruz kalmaları sizi cezalar, para cezaları ve sert tazminat kararları ile karşı karşıya bırakabilir. Terapik, sağlam ve tek standartlı bir bakım bu konuda size uzun dönemli çözümler sunmaktadır.

TEMPUR-MED Ürünleri, basınç ülserlerinin azaltılmasında yüksek fayda sağlamıştır ve terapik tedavi yüzeyi olarak risk yönetiminde çok etkili, maliyeti düşük ve satın alınması kolay bir sistemdir.

 

hollister outlet belstaff italia ugg saldi nike air max bianche louis vuitton scarpe louboutin outlet belstaff milano scarpe jordan canada goose italia air jordan italia scarpe air jordan borse michael kors air max bianche outlet woolrich christian louboutin outlet woolrich italia ugg outlet louis vuitton occhiali canada goose outlet occhiali louis vuitton woolrich outlet scarpe louis vuitton michael kors borse

AnaİletişimBroşür

new balance skor polo skjorta michael kors rea air max tavas nike air max thea air jordan skor nike free 5.0 dam louis vuitton neverfull mm nike air max 90 dam adidas ultra boost parajumpers jacka louboutin sverige polo ralph lauren rea uggs rea nike roshe nm flyknit new balance rea jordan skor adidas sneakers canada goose jacka herr adidas skor nike air max tavas parajumpers jacka dam adidas ultra boost dam woolrich jacka herr nike roshe flyknit

canada goose deutschland moncler outlet christian louboutin outlet christian louboutin deutschland abercrombie sale polo ralph lauren sale ralph lauren sale