nike helsinki michael kors laukut michael kors lompakko ralph lauren helsinki nike suomi new balance suomi polo ralph lauren outlet ray ban suomi ray ban aurinkolasit uggs sko nike sko polo ralph lauren dame oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg parajumpers salg


woolrich canada belstaff motorcycle jackets moncler vancouver barbour jacket duvetica canada uggs canada peuterey jacket woolrich parka timberlands canada parajumpers gobi timberland boots women duvetica outlet parajumpers outlet moncler canada timberland boots timberland canada ugg canada parajumpers canada barbour canada woolrich clothing canada goose vest canada goose vest sale moncler jackets ugg winter boots belstaff canada peuterey canada

TEMPUR-MED Avantajı
TEMPUR-MED Ürünleri
Klinik Araştırma Raporları


TEMPUR-MED Ürünleri

Hastaneler ve sağlık bakımı için TEMPUR programı
TEMPUR-MED ürünleri basınçlı ağrı önlenmesi ve ortopedik rahatlama için dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır.

Önemli maliyet tasarrufu
Basınç indirgeyen TEMPUR-MED ürünlerine yatırım yapmış bulunan hastaneler ve bakım evleri; basınçlı ağrının meydana gelişini önlemekten dolayı önemli maliyet tasarrufundan faydalanırlar.

İstirahat, uyku ve iyileşmeyi geliştirir
TEMPUR’da istirahat eden hastalar tedavi ve iyileşme prosesi esnasında her zaman avantajlı olan gelişmiş istirahat ve uyku tecrübesi edinmişlerdir.


Yüksek Hijyen Standartları İçin Yapılmıştır
TEMPUR-MED ürünleri sıvıya karşı mukavim, buhar geçirgen örtülerle teçhizlidir. Örtüler standart hastane dezenfektanlarıyla makinede yıkanabilir veya temizlenebilir.

1. sınıf CE işaretli
TEMPUR-MED ürünleri 1. sınıf CE işaretli Tıbbi cihazlardır ve 93/42/EEC yönergesinde belirtilmiş olan standartlara uyarlar.

   

Operasyon ve X-Ray
masaları için şilteler
TEMPUR-MED ameliyathane ve X-Ray masası şilteleri
Operasyonlar ve X-Ray tedavisi esnasında, hastalar sıkça uzun süre aynı pozisyonda tutulurlar. Bu hastalarda, bir süre sonra her ne kadar izi kalmasada, özellikle deri bozukluklarına maruz kalırlar. TEMPUR-MED şiltelerinin kullanımı basınç ağrılarını önler ve bunun neticesinde hasta daha hızlı iyileşir. Hastanede daha az süre kalır.
   

İnkübatör (küvez) şiltesi
TEMPUR-MED İnkübatör (Küvez) Şiltesi
Özel olarak inkübatör (küvez) kullanımı için dizayn edilmiş olup prematüre bebekler için ideal destek sağlar. 3cm’lik bir TEMPUR materyali, tabî yumuşaklık duygusu ve konforla beraber birleşerek yüksek seviyeli basınç rahatlaması temin eder.
   

Hastane yatağı
TEMPUR-MED Hastane Yatağı
Orta ile yüksek arasındaki dekubitis riskli hastalar için uygun olan TEMPUR-MED hastane yatağı, basınç ağrılarını önlemekte ve basıncı rahatlatmakta başarı kazanmıştır. TEMPUR-MED hastane yatağı uzun vadeli, yaşlı ve hali hazırda basınç ağrılarından şikayetçi olan hastalar için yoğun bakımda ve hastane bölümlerinde kullanılır.

Bütün TEMPUR-MED hastane yatakları tam olarak mekanik değildir; dolayısıyla bakım masrafı yoktur ve hastaya hareket rahatsızlığı vermez. Gürültüsüzdür.

   

Hastane şiltesi
TEMPUR-MED Hastane Şiltesi
TEMPUR-MED şiltesi, basınç rahatlatması ve konfor gelişimi için mevcut yatağın üstünde kullanılabilir. Ev bakımında TEMPUR-MED örtü şiltesi basınç rahatlaması için yaşlı veya yatalak hastalarda kullanılabilir.
   

Boyun yastığı
TEMPUR-MED Boyun Yastığı
Boyun, incinmeden sonra TEMPUR-MED yastığını kullanarak doku kopmasına karşı koruma temin ederek sabitleştirilebilir. TEMPUR-MED boyun yastığının anotomik olarak düzgün olan şekli, optimum destek sağlar ve boyun adalelerinde ve üst omurgada basınç rahatlaması sağlar.
   

Dentist boyun yastığı
TEMPUR-MED Dentist Boyun Yastığı
Anatomik olarak doğru şekliyle TEMPUR-MED’in dentist boyun yastığı, hasta tarafından maruz kalınan konforun seviyesini arttırmak için dizayn edilmiştir. Boyun yastığı, tedavi süresince başta ve boyunda basınç rahatlaması ve destek sağlar. Ayarlı kayış hertürlü dentist koltuğuna kolayca eklenebilir.
   

Tekerlekli sandalye minderi
TEMPUR-MED Tekerlekli Sandalye Minderi
Tekerlekli sandalye minderi olarak kullanıldığı gibi evlerde statik olan sandalyelerde veya koğuş ortamında aşırı derecede etkili olarak kullanılabilir. Dönme problemli veya eklemlerde zayıf esnekliği olan hastalarda TEMPUR-MED tekerlekli sandalye minderleri idealdir ve ayrıca duruş ve pozisyonlamayı geliştirmeye yardım eder.
   

Yüzükoyun pozisyon seti
TEMPUR-MED Yüzü Koyun Pozisyon Seti
Bu ürün, bir dizi tıbbi ve ameliyat suretiyle komplikasyon olan ARDS (Akut solunum sıkıntısı sendromu)’den muzdarip olan hastalar içi kullanılabilir ve sıkça septisemi alt solunum bölgesi enfeksiyonu, travma ve akut çürüyen pankreatist ile ilgili olarak meydana gelir. Bu sendromdan muzdarip olan hastalar ciğer çökmesinden kaçınmak için midelerini pozisyonlamak zorundadır. TEMPUR-MED yüzükoyun pozisyon kiti esnek bir basınç rahatlatıcı minder sistemidir ve her bir bireysel olayda hastayı desteklemek için düzenlenebilir.

 

 

hollister outlet belstaff italia ugg saldi nike air max bianche louis vuitton scarpe louboutin outlet belstaff milano scarpe jordan canada goose italia air jordan italia scarpe air jordan borse michael kors air max bianche outlet woolrich christian louboutin outlet woolrich italia ugg outlet louis vuitton occhiali canada goose outlet occhiali louis vuitton woolrich outlet scarpe louis vuitton michael kors borse

AnaİletişimBroşür

new balance skor polo skjorta michael kors rea air max tavas nike air max thea air jordan skor nike free 5.0 dam louis vuitton neverfull mm nike air max 90 dam adidas ultra boost parajumpers jacka louboutin sverige polo ralph lauren rea uggs rea nike roshe nm flyknit new balance rea jordan skor adidas sneakers canada goose jacka herr adidas skor nike air max tavas parajumpers jacka dam adidas ultra boost dam woolrich jacka herr nike roshe flyknit

canada goose deutschland moncler outlet christian louboutin outlet christian louboutin deutschland abercrombie sale polo ralph lauren sale ralph lauren sale